Nowości na Witrynie

Mamy już prawie koniec roku 2022. I tak jak poprzednio muszę przeprosić, że nie uzupełniałem tego  opisu NOWOŚCI, ale starałem się umieszczać treści nowych felietonów publikowanych w CRN oraz artykułów publikowanych w Biuletynie PTI oraz w nowych czasopiśmie DOMENA - też z PTI.


 

Mamy już koniec roku 2021 - jak ten czas szybko leci!. Niestety nie był on lepszy od poprzedniego, a nawet można twierdzić, że był gorszy. Dalej niepokoimy się o zdrowie najbliższych i nas samych. Dalej jesteśmy zafrasowani stanem gospodarczym kraju i politycznym tej części Świata. Boimy się w jakim środowisku będą żyły nasze dzieci i wnuki. Nasze życzenia są podobnie do tych ubiegłorocznych i prowadzą do stwierdzenia oby ten następny rok przynajmniej nie był jeszcze gorszy od tego już się kończącego.


I znowu jak w roku poprzednim, muszę powiedzieć, że zawartość witryny była stale uzupełniana nowymi felietonami oraz poszerzaniem treści rodzinnych. Niestety brakowało mi już mocy do uzupełniania spisu Nowości, ale myślę że nie jest to aż tak istotne.


Mamy już koniec roku 2020 - nie najlepszego. a wręcz bardzo niepokojącego o zdrowie swoje i najbliższych, pełnego pytań, na które nikt nie jest w stanie dać wiarygodnej odpowiedzi. Ale takie bywa życie i musimy sobie z tym wyzwaniem poradzić.

W zeszłym roku życzyłem Świątecznego odpoczynku bez internetu, a w tym trzeba życzyć Świątecznych spotkań przez internet - życie bywa zaskakujące.

Życzenia noworoczne są napisane na zdjęciu "tajemnicego" kręgu", znajdującego się w naszym ogrodzie w Czarnym Lesie. Nie wiemy czy ten krąg ma jakoś wpływ na naszą przyszłość, ale w to coś może warto wierzyć, tak jak istnieje grupa osób wierzących w obecność Kosmitów na Ziemi oraz na skrywanych spotkaniami z nimi. Zapraszam na moją wersję tych spotkań.

W każdym razie zbytnio nie narzekając spotkajmy się za rok w tym samym gronie.


Zawartość tej witryny była w 2020 roku stale powiększana o kolejne zBITki, ale niestety nie uzupełniałem tutaj listy nowości. Obiecuję to czynić w tym Nowym Roku. Zapraszam na tę witrynę od czasu do czasu bo warto.


Zapraszam też na zapoznania się z przebiegiem budowy tej Witryny we wpisie "O budowie tej witryny".

Wacław Iszkowski

 KOMUNIKAT: Banery rozpoczynające teksty wszystkich artykułów (dwukolumnowe) pozwalają szybko wrócić do poprzedniej strony - są równoważne funkcji powrót !

Aktualizacja: 2021.12.11
O budowie tej Witryny Kontakt